Подушка для вагітних формой-П (Вісімка) БЕЗ НАВООЛОЧКИ

Артикул: 331
Есть в наличии
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    1 100 грн.
  • Стандартна цена:
    0 грн.

Склад тканини подушки: Бязь відбілена 100%  бавовна. Щільність: 140+/-7 г/м2.
Наповнювач: холлофайбер люкс - гіпоалергенний інноваційний, нетканий матеріал, підвищеної м'якості, легкості і еластичності, виготовлений із поліефірного волокна, не втрачає основних властивостей після тривалої експлуатації,  забезпечує унікальну тепло зберігаючу властивість, повітропроникність і терморегуляцію.
Вага подушки: 4 кг.
В подушці вшита блискавка для регуліровки наповнювача під необхідні параметри, або вийняти надлишок, чи перемістити его де він більше потрібен, у такий спосіб ствоючи анатомічну форму.
Довжина подушки з наповнювачем - 135 см , ширина подушки - 75 см. висота 20 см.

Подушка форма П- (Вісімка) відповідає всім вимогам для вагітних мам, зніме навантаження з тіла та біль у спині, поліпшить якість сну, сон на боці стане спокійним і приємним, одночасна підтримка плечей, спини, живота, ніг, створюючи релаксуючий ефект, огортаючи з усіх боків.

Довговічність і багатофункціональність - основна перевага подушки для вагітних "Берегиня сну" П-подібної форми. Подушка з широкими об'ємно овальними ніжками подарує відчуття комфортних обіймів і почуття приємної розслабленості, а після народження дитини замінить подушку для годування, прослужить бортиком на ліжку або на підлозі.