Комплект: Подушка формой-П (Вісімка) + наволочка бязь сіра зірки

Артикул: 8156519
Есть в наличии
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    1 330 грн.
  • Стандартна цена:
    0 грн.

Комплект подушки для вагітних зі знімною наволочкою на блискавці.

Подушка для вагітних універсальна за розміром, має оптимальну форму та об'єм ніжок, за складом відповідає всім вимогам для вагітних мам. П-форма подушки в поєднанні з найкращим наповнювачем і натуральними тканинами поліпшить якість сну вагітної, сон на боці стане спокійним і приємним. Подушка виготовлена з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів. Довжина ніжок подушки - 140 см з наповнювачем, ширина подушки - 75 см.

Наповнювач подушки сучасний гіпоалергенний холлофайбер люкс - це ніжний матеріал, що складається з поліефірних волокон, кожна ворсинка має спиралевидную форму з порожнинами, заповненими повітрям, забезпечуючи легкість, м'якість і пружність подушки. Подушка довго тримає форму. Холлофайбер (вищої категорії для постільних речей) вважається найкращим наповнювачем для подушок

Основна функція: одночасна підтримка плечей, спини, живота, ніг, знімає навантаження з усього тіла. Має високий релаксируючий ефект, огортаючи з усіх боків.

Довговічність і багатофункціональність - основна перевага подушки для вагітних "Берегиня сну" П-подібної форми. Подушка з широкими об'ємно овальними ніжками подарує відчуття комфортних обіймів і почуття приємної розслабленості, а після народження дитини замінить подушку для годування, прослужить бортиком на ліжку або на підлозі.