Комплект: Подушка формой-П (Вісімка) + наволочка бязь однотонна біла «Берегиня сну™»

Артикул: 332
Есть в наличии
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    1 200 грн.
  • Стандартна цена:
    1 250 грн.

Комплект подушки для вагітних зі знімною наволочкою на блискавці.

Подушка для вагітних універсальна за розміром, має оптимальну форму та об'єм ніжок, за складом відповідає всім вимогам для вагітних мам. П-форма подушки в поєднанні з найкращим наповнювачем і натуральними тканинами поліпшить якість сну вагітної, сон на боці стане спокійним і приємним. Подушка виготовлена з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів. Довжина ніжок подушки - 140 см з наповнювачем, ширина подушки - 75 см.

Наповнювач подушки сучасний гіпоалергенний холлофайбер люкс - це ніжний матеріал, що складається з поліефірних волокон, кожна ворсинка має спиралевидную форму з порожнинами, заповненими повітрям, забезпечуючи легкість, м'якість і пружність подушки. Подушка довго тримає форму. Холлофайбер (вищої категорії для постільних речей) вважається найкращим наповнювачем для подушок

Основна функція: одночасна підтримка плечей, спини, живота, ніг, знімає навантаження з усього тіла. Має високий релаксируючий ефект, огортаючи з усіх боків.

Довговічність і багатофункціональність - основна перевага подушки для вагітних "Берегиня сну" П-подібної форми. Подушка з широкими об'ємно овальними ніжками подарує відчуття комфортних обіймів і почуття приємної розслабленості, а після народження дитини замінить подушку для годування, прослужить бортиком на ліжку або на підлозі.