Подушка формою U 280х30 (без наволочки) «Берегиня сну™»

Артикул: 3355
Есть в наличии
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    600 грн.
  • Стандартна цена:
    0 грн.
Подушка «Берегиня сну™» формою U 280х30 МАЛЕНЬКА (без наволочки) для вагітних, дорослим.
Подушку рекомендуємо укомплектувати наволочкою.
Довжина подушки з наповнювачем - 125 см, ширина - 60 см., не займає багато місця на кроваті, зучно розміститься на двухсальному ліжку розмі якого ширина 140 см.
Двостороння подушка форма U, (підкова) вироб дозволяє комфортно підтримати тіло на будь-якій боку. Подушка в поєднанні з найкращим наповнювачем і натуральними тканинами поліпшить якість сну, сон на боці стане спокійним і приємним.  Люди які в ліжку занадто неспокійно поводяться, весь час перевертаються, не можуть знайти свою зручну позу, форма подушки дозволит швидше знайти положення в якому найліпше спиться та швидко заснути, на такіх подушках зручно спати тим, хто відчуває біль у попереку, коли лежати на боку з такой подушкой хребет набуває природних вигинів і спина відпочиває.
Наповнювач подушках «Берегиня сну™» сучасний гіпоалергенний холлофайбер люкс - це ніжний матеріал, що складається з поліефірних волокон, кожна ворсинка має спиралевидную форму з порожнинами, заповненими повітрям, забезпечуючи легкість, м'якість і пружність подушки. Подушка довго тримає форму. Холлофайбер (вищої категорії для постільних речей) вважається найкращим наповнювачем для подушок, докладніше про наповнювач можно прочитати перейдя по ссилці

Довговічність і багатофункціональність - основна перевага подушок «Берегиня сну™»
Подушка «Берегиня сну™» подарує відчуття комфортних обіймів і почуття приємної розслабленості
Тканина подушки: Бязь 100% бавовна, Вага 2 кг.