Подушка для вагітних Київ

Вагітність – щасливий, зворушливий, чарівний період в житті жінки. Під час виношування дитини вагітна жінка особливо потребує підтримки, турботи і повноцінний відпочинок. Раніше, що якось забезпечити собі нормальний сон, жінки підкладали під живіт і спину не одну подушку і навіть ковдру … Зараз цю функцію на себе взяла подушка для вагітних.

Подушка для вагітних надійно і м’яко огортає і розслабляє, допомагає зняти біль в спині і області тазу, прибрати дискомфорт під час відпочинку і сну. Велику подушку легше підлаштувати під себе і прийняти найбільш зручну позу.

Ми робимо вироби з екологічно чистих і сертифікованих матеріалів, тому вони абсолютно нешкідливі для Вас і ваших дітей. В якості наповнювача використовується альтболл кульки, які не викликають алергії і мають ортопедичний ефект. Для напірника і наволочки використовується матеріал з 100% бавовни. Завдяки цьому наші вироби відрізняються м’якістю і пружністю. Вони оточать комфортом вас і вашого малюка під час годування!

Наш магазин www.pregnancy-pillows.kiev.ua займається продажем подушок для вагітних власного виробництва. Купити подушку для вагітних в Києві можна з доставкою Новою поштою, кур’єром або самовивезення (зі знижкою).